MX @ Jevnaker (Norway) 25 August 2019 by   Bedre Tider
Length Best Lap No. Best Speed By Competitor
6.2 km 2 (11:52.433) 31.329 km/h Håkon Engan Karlsen
Pos
 
 
Competitor
Total Time
Diff
Laps
Best Lap
Best Lap No.
Best Speed
1
39
Håkon Engan Karlsen
2:02:09.386
0.000
10
11:52.433
2
31.329 km/h
2
106
Joachim Omby Jonassen
2:02:29.431
20.045
10
11:58.079
2
31.083 km/h
3
898
Kevin Reiersøl Burud
2:02:44.706
35.320
10
11:53.511
8
31.282 km/h
4
3
Ib Vegard Kåsa Andersen
2:04:56.533
2:47.147
10
12:04.529
2
30.806 km/h
5
2
Anders Becker Johansen
2:07:12.788
5:03.402
10
12:12.648
2
30.465 km/h
6
239
Andre Eriksrud
2:08:00.517
5:51.131
10
12:01.682
3
30.928 km/h
7
44
Per Kristian Krossen Svensrud
2:10:22.025
8:12.639
10
12:20.362
1
30.147 km/h
8
15
Oliver Engum Holmen
2:12:21.032
10:11.646
10
12:46.884
2
29.105 km/h
9
5
Andre Wold Larsen
2:13:58.523
11:49.137
10
12:51.885
8
28.916 km/h
10
16
Tony Gravdal
2:00:46.958
1 lap
9
12:47.624
2
29.077 km/h
11
82
Anders Holmen
2:00:56.177
1 lap
9
12:58.188
5
28.682 km/h
12
139
Sander Sølvberg
2:01:09.661
1 lap
9
12:45.095
2
29.173 km/h
13
115
Trym Fjeldstad Varland
2:01:24.702
1 lap
9
12:51.343
1
28.937 km/h
14
197
Herman Aaslestad Ask
2:02:27.474
1 lap
9
12:46.423
2
29.122 km/h
15
80
Peder Rygg
2:05:15.159
1 lap
9
13:29.925
3
27.558 km/h
16
22
Frank Tveitane
2:08:35.044
1 lap
9
13:40.455
5
27.204 km/h
17
321
Erik Falla
2:09:18.029
1 lap
9
13:57.275
6
26.658 km/h
18
529
Matteo Galezzi
2:10:25.096
1 lap
9
13:48.042
8
26.955 km/h
19
201
Pär Samuel Gunnestad
2:12:32.963
1 lap
9
13:40.561
2
27.201 km/h
20
55
Rune Owsinski
2:13:50.297
1 lap
9
14:21.989
9
25.894 km/h
21
332
Joakim Sætre
2:14:00.393
1 lap
9
14:01.426
5
26.526 km/h
22
58
Kjetil Myhrvold
2:14:22.977
1 lap
9
14:03.091
2
26.474 km/h
23
341
Benjamin Glestad Bernhus
2:15:36.769
1 lap
9
14:22.034
3
25.892 km/h
24
10
Eivind Steffensen
2:01:01.995
2 laps
8
14:29.758
3
25.662 km/h
25
602
Jon Håkon Grevæg
2:01:47.385
2 laps
8
14:35.749
3
25.487 km/h
26
218
Anders Myklebust Rustad
2:02:03.611
2 laps
8
14:18.250
1
26.006 km/h
27
210
Andre David Holmedal
2:03:12.993
2 laps
8
14:35.910
3
25.482 km/h
28
313
Birger Rasmuss Nilssen
2:03:45.104
2 laps
8
15:08.559
5
24.566 km/h
29
922
Vilde Marie Bratland Holt
2:04:36.665
2 laps
8
14:01.385
4
26.528 km/h
30
637
Håvid Arnar Engmark
2:05:12.058
2 laps
8
14:45.482
3
25.207 km/h
31
629
Dag Martin Watvedt
2:05:29.572
2 laps
8
14:44.516
1
25.234 km/h
32
543
Kim Odd Gjerstad
2:06:48.227
2 laps
8
14:58.515
4
24.841 km/h
33
151
Marius Grettland
2:07:02.753
2 laps
8
15:13.542
2
24.432 km/h
34
636
Robert Sørlie
2:07:40.387
2 laps
8
15:16.872
3
24.344 km/h
35
419
Andreas Stustad
2:08:23.579
2 laps
8
14:49.475
3
25.093 km/h
36
711
Joakim Kind Andresen
2:08:46.251
2 laps
8
15:23.029
6
24.181 km/h
37
901
Irene Askeland
2:09:17.379
2 laps
8
15:26.531
3
24.09 km/h
38
819
Viona Thomassen
2:10:06.215
2 laps
8
14:53.998
8
24.966 km/h
39
36
Herman Often
2:10:21.526
2 laps
8
14:51.341
4
25.041 km/h
40
119
Gard Sande Brovold
2:10:36.497
2 laps
8
13:24.336
8
27.75 km/h
41
140
Eskild Henriksrud Iversen
2:12:22.481
2 laps
8
15:38.361
1
23.786 km/h
42
681
Ronny Wedding
2:12:31.299
2 laps
8
15:57.709
7
23.306 km/h
43
420
Jørn Tore Wollesund
2:13:05.047
2 laps
8
15:38.414
8
23.785 km/h
44
670
Lars-Thore Thomassen
2:13:07.529
2 laps
8
15:38.559
3
23.781 km/h
45
51
Andre Gjølberg Asbjørnsen
2:13:10.343
2 laps
8
15:45.838
1
23.598 km/h
46
621
Bjørn Røsvik
2:13:18.798
2 laps
8
15:30.367
1
23.991 km/h
47
607
Harald Bogstad
2:13:38.519
2 laps
8
15:31.548
8
23.96 km/h
48
723
Juraj Gacho
2:15:34.249
2 laps
8
15:35.489
2
23.859 km/h
49
61
Ole Andreas Krossen Svensrud
2:01:01.090
3 laps
7
15:16.041
3
24.366 km/h
50
271
Peter Kittelsrud Hagen
2:01:17.360
3 laps
7
15:46.016
4
23.594 km/h
51
699
Tom Arne Wollesund
2:01:43.042
3 laps
7
16:35.369
2
22.424 km/h
52
714
Hans Erik Helgesplass
2:02:59.777
3 laps
7
15:38.626
1
23.779 km/h
53
584
Øyvind Eriksen
2:03:03.015
3 laps
7
16:14.060
2
22.914 km/h
54
608
Vidar Asbjørnsen
2:03:08.325
3 laps
7
16:35.941
2
22.411 km/h
55
618
Bjørn Helge Gaarud
2:03:26.654
3 laps
7
16:25.628
1
22.645 km/h
56
617
Ivar Wangen
2:03:43.137
3 laps
7
16:35.550
2
22.42 km/h
57
484
Rune Storsveen Sandvik
2:04:32.834
3 laps
7
16:02.210
3
23.197 km/h
58
131
Roger Øyamo Ekrann
2:04:36.201
3 laps
7
16:06.093
1
23.103 km/h
59
84
Algeir Thunshelle
2:06:47.472
3 laps
7
16:24.142
1
22.68 km/h
60
633
Magne Edvardsen
2:11:52.004
3 laps
7
17:25.577
1
21.347 km/h
61
612
Hans-Ronald Hohlweg
2:12:00.196
3 laps
7
17:51.831
5
20.824 km/h
62
410
Henrik Göran Gramming
2:13:54.848
3 laps
7
17:18.172
2
21.499 km/h
63
390
Sindre Halvorsrud
2:14:12.792
3 laps
7
17:14.588
5
21.574 km/h
64
110
Christoffer Randem
2:15:17.826
3 laps
7
17:16.052
5
21.543 km/h
65
249
Åsmund Mellemsæter
2:15:39.642
3 laps
7
17:48.983
2
20.88 km/h
66
428
Knut Einar Kjos Pedersen
2:17:25.819
3 laps
7
18:04.225
4
20.586 km/h
67
563
Walter Fritz
2:17:45.418
3 laps
7
17:15.339
5
21.558 km/h
68
609
Hans Ola Mangen
2:18:02.963
3 laps
7
16:56.149
2
21.965 km/h
69
576
Per-Magne Hansen Nilsen
2:18:14.868
3 laps
7
17:20.590
3
21.449 km/h
70
619
Stig Aimar Hansen
2:19:06.549
3 laps
7
17:36.948
3
21.117 km/h
71
657
Stephen Peter Chant
1:34:49.129
4 laps
6
14:54.145
5
24.962 km/h
72
121
Aleksander Kalbekkdalen
2:01:23.387
4 laps
6
12:58.804
2
28.659 km/h
73
173
Tor Brede Rognlid
2:05:15.192
4 laps
6
19:20.639
6
19.231 km/h
74
70
Torbjørn Røed Wam
2:06:04.962
4 laps
6
16:40.633
1
22.306 km/h
75
550
Ingar Fjeldheim
2:06:13.831
4 laps
6
18:03.087
1
20.608 km/h
76
501
Anders Røtterud Næss
2:08:05.975
4 laps
6
17:56.649
6
20.731 km/h
77
234
Patrik Skolnik
2:09:29.518
4 laps
6
19:20.812
3
19.228 km/h
78
29
Eddie Lybæk Ro
1:08:26.371
5 laps
5
12:23.661
2
30.014 km/h
79
280
Stig Rune Løkken
2:02:36.816
8 laps
2
13:31.797
1
27.495 km/h
80
907
Line Ottersen Eriksrud
2:09:59.875
9 laps
1
2:06:55.073
1
2.931 km/h
DNS
908
Synne Eriksen
0.000
0.000
-
0.000
-
-
DNS
27
Mattis Rolstad
0.000
0.000
-
0.000
-
-
DNS
158
Christian Ungersnæss Presterud
0.000
0.000
-
0.000
-
-
DNS
900
Kristoffer Pettersen
0.000
0.000
-
0.000
-
-
DNS
43
Lars Peder Humlebekk Sveaas
0.000
0.000
-
0.000
-
-
DNS
47
Atle Eriksrud
0.000
0.000
-
0.000
-
-
DNS
554
Rune Berget
0.000
0.000
-
0.000
-
-
DNS
691
Torkel - Edlar Tørnby
0.000
0.000
-
0.000
-
-

Junior Elite (Enduro 16-23; Enduro 14-23

Pos
 
 
Competitor
Total Time
Diff
Laps
Best Lap
Best Lap No.
Best Speed
1
39
2:02:09.386
10
11:52.433
2
31.329 km/h
2
106
2:02:29.431
20.045
10
11:58.079
2
31.083 km/h
3
898
2:02:44.706
35.320
10
11:53.511
8
31.282 km/h
4
44
2:10:22.025
8:12.639
10
12:20.362
1
30.147 km/h
5
15
2:12:21.032
10:11.646
10
12:46.884
2
29.105 km/h
6
139
2:01:09.661
1 lap
9
12:45.095
2
29.173 km/h
7
115
2:01:24.702
1 lap
9
12:51.343
1
28.937 km/h
8
197
2:02:27.474
1 lap
9
12:46.423
2
29.122 km/h
9
80
2:05:15.159
1 lap
9
13:29.925
3
27.558 km/h
10
341
2:15:36.769
1 lap
9
14:22.034
3
25.892 km/h
11
711
2:08:46.251
2 laps
8
15:23.029
6
24.181 km/h
12
36
2:10:21.526
2 laps
8
14:51.341
4
25.041 km/h
13
119
2:10:36.497
2 laps
8
13:24.336
8
27.75 km/h
14
271
2:01:17.360
3 laps
7
15:46.016
4
23.594 km/h
15
121
2:01:23.387
4 laps
6
12:58.804
2
28.659 km/h
DNS
27
0.000
-
0.000
-
0 km/h
DNS
158
0.000
-
0.000
-
0 km/h
DNS
900
0.000
-
0.000
-
0 km/h

Senior (Enduro >18)

Pos
 
 
Competitor
Total Time
Diff
Laps
Best Lap
Best Lap No.
Best Speed
1
3
2:04:56.533
10
12:04.529
2
30.806 km/h
2
2
2:07:12.788
2:16.255
10
12:12.648
2
30.465 km/h
3
239
2:08:00.517
3:03.984
10
12:01.682
3
30.928 km/h
4
5
2:13:58.523
9:01.990
10
12:51.885
8
28.916 km/h
5
16
2:00:46.958
1 lap
9
12:47.624
2
29.077 km/h
6
82
2:00:56.177
1 lap
9
12:58.188
5
28.682 km/h
7
22
2:08:35.044
1 lap
9
13:40.455
5
27.204 km/h
8
321
2:09:18.029
1 lap
9
13:57.275
6
26.658 km/h
9
529
2:10:25.096
1 lap
9
13:48.042
8
26.955 km/h
10
201
2:12:32.963
1 lap
9
13:40.561
2
27.201 km/h
11
55
2:13:50.297
1 lap
9
14:21.989
9
25.894 km/h
12
58
2:14:22.977
1 lap
9
14:03.091
2
26.474 km/h
13
218
2:02:03.611
2 laps
8
14:18.250
1
26.006 km/h
14
313
2:03:45.104
2 laps
8
15:08.559
5
24.566 km/h
15
543
2:06:48.227
2 laps
8
14:58.515
4
24.841 km/h
16
151
2:07:02.753
2 laps
8
15:13.542
2
24.432 km/h
17
51
2:13:10.343
2 laps
8
15:45.838
1
23.598 km/h
18
173
2:05:15.192
4 laps
6
19:20.639
6
19.231 km/h
19
29
1:08:26.371
5 laps
5
12:23.661
2
30.014 km/h
20
280
2:02:36.816
8 laps
2
13:31.797
1
27.495 km/h
DNS
43
0.000
-
0.000
-
0 km/h
DNS
47
0.000
-
0.000
-
0 km/h
DNS
554
0.000
-
0.000
-
0 km/h

Bredde (Enduro 14-99)

Pos
 
 
Competitor
Total Time
Diff
Laps
Best Lap
Best Lap No.
Best Speed
1
332
2:14:00.393
9
14:01.426
5
26.526 km/h
2
210
2:03:12.993
1 lap
8
14:35.910
3
25.482 km/h
3
420
2:13:05.047
1 lap
8
15:38.414
8
23.785 km/h
4
714
2:02:59.777
2 laps
7
15:38.626
1
23.779 km/h
5
584
2:03:03.015
2 laps
7
16:14.060
2
22.914 km/h
6
484
2:04:32.834
2 laps
7
16:02.210
3
23.197 km/h
7
410
2:13:54.848
2 laps
7
17:18.172
2
21.499 km/h
8
390
2:14:12.792
2 laps
7
17:14.588
5
21.574 km/h
9
110
2:15:17.826
2 laps
7
17:16.052
5
21.543 km/h
10
428
2:17:25.819
2 laps
7
18:04.225
4
20.586 km/h
11
563
2:17:45.418
2 laps
7
17:15.339
5
21.558 km/h
12
576
2:18:14.868
2 laps
7
17:20.590
3
21.449 km/h
13
550
2:06:13.831
3 laps
6
18:03.087
1
20.608 km/h
14
501
2:08:05.975
3 laps
6
17:56.649
6
20.731 km/h

Veteran (Enduro 50-99)

Pos
 
 
Competitor
Total Time
Diff
Laps
Best Lap
Best Lap No.
Best Speed
1
10
2:01:01.995
8
14:29.758
3
25.662 km/h
2
602
2:01:47.385
45.390
8
14:35.749
3
25.487 km/h
3
637
2:05:12.058
4:10.063
8
14:45.482
3
25.207 km/h
4
629
2:05:29.572
4:27.577
8
14:44.516
1
25.234 km/h
5
636
2:07:40.387
6:38.392
8
15:16.872
3
24.344 km/h
6
681
2:12:31.299
11:29.304
8
15:57.709
7
23.306 km/h
7
670
2:13:07.529
12:05.534
8
15:38.559
3
23.781 km/h
8
621
2:13:18.798
12:16.803
8
15:30.367
1
23.991 km/h
9
607
2:13:38.519
12:36.524
8
15:31.548
8
23.96 km/h
10
699
2:01:43.042
1 lap
7
16:35.369
2
22.424 km/h
11
608
2:03:08.325
1 lap
7
16:35.941
2
22.411 km/h
12
618
2:03:26.654
1 lap
7
16:25.628
1
22.645 km/h
13
617
2:03:43.137
1 lap
7
16:35.550
2
22.42 km/h
14
84
2:06:47.472
1 lap
7
16:24.142
1
22.68 km/h
15
633
2:11:52.004
1 lap
7
17:25.577
1
21.347 km/h
16
612
2:12:00.196
1 lap
7
17:51.831
5
20.824 km/h
17
609
2:18:02.963
1 lap
7
16:56.149
2
21.965 km/h
18
619
2:19:06.549
1 lap
7
17:36.948
3
21.117 km/h
19
657
1:34:49.129
2 laps
6
14:54.145
5
24.962 km/h
20
70
2:06:04.962
2 laps
6
16:40.633
1
22.306 km/h
DNS
691
0.000
-
0.000
-
0 km/h

Damer (Enduro 16-99; Enduro >16)

Pos
 
 
Competitor
Total Time
Diff
Laps
Best Lap
Best Lap No.
Best Speed
1
922
2:04:36.665
8
14:01.385
4
26.528 km/h
2
901
2:09:17.379
4:40.714
8
15:26.531
3
24.09 km/h
3
819
2:10:06.215
5:29.550
8
14:53.998
8
24.966 km/h
4
907
2:09:59.875
7 laps
1
2:06:55.073
1
2.931 km/h
DNS
908
0.000
-
0.000
-
0 km/h

Gjesteklasse ikke NM Bredde 16-99

Pos
 
 
Competitor
Total Time
Diff
Laps
Best Lap
Best Lap No.
Best Speed
1
419
2:08:23.579
8
14:49.475
3
25.093 km/h
2
723
2:15:34.249
7:10.670
8
15:35.489
2
23.859 km/h
3
61
2:01:01.090
1 lap
7
15:16.041
3
24.366 km/h
4
131
2:04:36.201
1 lap
7
16:06.093
1
23.103 km/h
5
249
2:15:39.642
1 lap
7
17:48.983
2
20.88 km/h

Ungdom 2

Pos
 
 
Competitor
Total Time
Diff
Laps
Best Lap
Best Lap No.
Best Speed
1
140
2:12:22.481
8
15:38.361
1
23.786 km/h

C (Enduro 14-99)

Pos
 
 
Competitor
Total Time
Diff
Laps
Best Lap
Best Lap No.
Best Speed
1
234
2:09:29.518
6
19:20.812
3
19.228 km/h